loading

Nasza oferta

Zespół weselny Primo zapewni profesjonalną oprawę muzyczną twojego przyjęcia w postaci prowadzenia imprezy, bogatego instrumentarium oraz wielojęzycznego i różnorodnego repertuaru ponad 1000 utworów. Wysokiej klasy nagłośnienie, oświetlenie a przede wszystkim super program na oczepiny nie oklepany przez inne zespoły pozwoli na dostarczenie niezapomnianych wrażeń młodej parze i gościom.

Kilka słów o zespole

To nietuzinkowy zespół w którym kobieta szokuje solówkami na gitarze a saksofonista improwizuje na miarę światowych jazzmanów. Dwa damskie wokale i dwa męskie pozwalają na profesjonalne wykonywanie piosenek oraz śpiewanie na głosy. Proponujemy skład 4-osobowy istnieje możliwośc powiększenia go na życzenie o perkusję akustyczną i trąbkę. Doświadczenie zdobyte w kraju i kontraktach zagranicznych-Japonia, Jordania, Francja i Emiraty pozwala man ma odpowiednie dobranie repertuaru do charakteru imprezy, dobry kontakt z gośćmi, prowadzenie oraz zaspokojenie najbardziej wyszukanych państwa gustów muzycznych.

Repertuar

Ponieważ zajmujemy się zawodowo muzykowaniem więc jesteśmy w stanie zagrać dla państwa najnowszy repertuar oraz zapomiane przeboje z lamusa, największe światowe hity czy też discoPolo i biesiadę przy stołach. Na życzenie gramy błogosławieństwo lub Ave Maria w kościele na klarnecie.

Polityka prywatności   Odwiedzin 313995. Online 1. Wykonano w 0.1515 sekund.